Herman Miller Embody – siedzisko zaprojektowane z myślą o potrzebach pleców

Problemy z kręgosłupem dotykają obecnie coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego – praca biurowa wymaga wielogodzinnego siedzenia przy biurku, niestety nie zawsze we właściwej pozycji. Utrzymanie odpowiedniej postawy jest niezwykle ważne, dlatego pracowników biurowych powinny wspierać w tym dobrze dobrane fotele. Gdzie takie znaleźć?

Herman Miller – producent, którego warto znać

Jednym z najpopularniejszych producentów wyposażenia biurowego jest Herman Miller. Marka działa na rynku już od wielu lat i wciąż jest chwalona przez właścicieli przestrzeni komercyjnej. Większość wyposażenia oferowanego przez producenta została zaprojektowana z myślą o potrzebach pracowników biurowych, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać jeden z proponowanych foteli w swoim domu.

W ofercie Herman Miller znajdziemy ergonomiczne siedziska, których design idealnie nadaje się do firm. Niektóre z nich są utrzymane w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu pasują do biur zajmujących się działalnością o różnym profilu. Inne zaś zaskakują odważną stylistyką, dlatego świetnie sprawdzają się w agencjach reklamowych czy przestrzeni publicznej. Jednak, co najważniejsze, wyposażenie Herman Miller jest przede wszystkim funkcjonalne. Posiada mnóstwo atutów, które pozytywnie wpływają na ogólne wrażenia użytkowników.

Herman Miller – Embody jako przykład funkcjonalnego siedziska

Herman Miller Embody to wyjątkowy produkt w ofercie marki. Fotel powstał przy współpracy z lekarzami i naukowcami zajmującymi się między innymi ergonomią czy biomechaniką. Co ciekawe, oparcie zaprojektowane zostało na wzór pleców człowieka, dzięki czemu idealnie się do nich dopasowuje. Siedzisko zapewnia przepływ powietrza, więc chroni przed wilgocią i nadmiernym ciepłem. Do tego doskonale się prezentuje, o czym możesz przekonać się, wchodząc na stronę autoryzowanego dealera marki https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Herman Miller Embody jest połączeniem wygody, funkcjonalności i estetyki, dlatego powinien sprawdzić się w każdym biurze. Świetnie uzupełni przestrzeń i sprawi, że pracownicy będą mieli odpowiednie podparcie podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *