Stolik drewniany na zamówienie – postaw na unikalny mebel

Meble w salonie powinny być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. W końcu zależy nam na tym, aby pomieszczenie wyglądało elegancko, ale praktyczne rozwiązania ułatwią nam codzienne przebywanie w nim. Właśnie dlatego wybierając stolik drewniany na zamówienie, który posłuży nam i naszym gościom, powinniśmy postawić na złoty środek. Model, który będzie zarówno odpowiadał nam pod względem wizualnym, jak i pod kątem funkcjonalności, możemy uzyskać personalizując projekt. Taką możliwość dają nam często nowoczesne stolarnie. Co warto wiedzieć na ten temat?

Stolik drewniany na zamówienie – czy drewno jest w modzie?

Drewniane meble są stylowe i uniwersalne, czy jednak można powiedzieć, że są modne? W przypadku drewnianego stolika wykonanego na zamówienie, jak najbardziej. Dzisiaj dekoratorzy wnętrz zwracają uwagę przede wszystkim na funkcjonalność. Jeśli więc odpowiednio dobierzemy wymiary stolika, ustawimy go w dobrym miejscu i zadbamy o udogodnienie w postaci praktycznej półki lub szuflady, będziemy mieć powody do zadowolenia. Oczywiście istotne jest także to, jak dany model komponuje się z całością wnętrza, dlatego też warto w tej kwestii zadbać o spójność. Do salonu w stylu nowoczesnym czy industrialnym możemy postawić stolik ze stelażem, a w rustykalnej aranżacji zastosować blat z widocznym usłojeniem.

Stolik drewniany na zamówienie – jakie masz opcje personalizacji?

Jeśli chodzi o to, jakie mamy możliwości wpłynięcia na projekt naszego stolika drewnianego na zamówienie, zależeć to będzie od stolarza. Tutaj znajdziemy firmę, która udostępnia klientom specjalny konfigurator https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/. Z pomocą tego narzędzia możemy zmodyfikować wybrany model stolika. Wybieramy sobie więc wymiary, gatunek drewna, kształt nogi stołowej i rodzaj wykończenia. Dzięki temu możemy dopasować dany model do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza lub sprawdzić, jak będzie zmieniać się cena produktu w miarę jak wprowadzamy swoje zmiany. To świetna opcja dla amatorów aranżacji wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *